Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ sound absorbing acoustic sound board ] mecz 148 produkty.
PET drewniane płyty akupanelowe dźwiękoszczelne panele ścienne akustyczne do dekoracji sypialni
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Działalność w zakresie ochrony środowiska naturalnego
| Gęstość: | 21/11/13 mm/dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | Kolor drewna |
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
Panel dźwiękoszczelny z drewna liniowego do ściany sufitu biurowego z szybką instalacją
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Wielkość: | 2400x600x21 mm |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Akupanel Dźwiękoszczelność Płyty drewniane DIY Przyjazna do instalacji Dostępne rozmiary niestandardowe
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Akupanel Niestandardowe drewniane panele izolacyjne bez wysiłku do optymalnej redukcji hałasu
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Łatwe zainstalowanie Akupanel Płyty ścienne drewniane Dostosowana izolacja akustyczna z wyższą absorpcją
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Panele ścienne drewniane sześciokątne o grubości 21 mm, panel akustyczny, drewno, akupanel na ścianę i sufit
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Panel ścienny z włókien poliestrowych
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


