Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ sound absorbing acoustic sound board ] mecz 148 produkty.
Zrecyklowane PET Panele ścienne akustyczne 9mm Płyty z włókien poliestrowych dźwiękoszczelnych do projektowania wnętrz
| nazwisko: | Panel ścienny akustyczny z filtru PET |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Wybierz z naszej tabeli kolorów |
OEM ODM Płytka ścienna akustyczna MDF
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Producent na zamówienie Akustyczny panel z tkaniny, wełna poliestrowa, panele dźwiękochłonne do siłowni
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Home Theater Soundproof Acoustic Slat Wall Panels Board Darmowa próbka
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Elastyczne panele drewniane Panele akustyczne do ściany restauracji
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
Dostosowywalne panele falowe MDF z drewnianego foliaru 3D - gięte, kręcone i świetne do projektowania akustycznego
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Standardowa wysokość: | 2400/1200/600mm, inny rozmiar |
| Gęstość: | 11/13mm, inna grubość |
Akupanel Dźwiękoodporne drewniane panele ścienne Bez wysiłku Instalacja Dostosowywalne rozwiązania akustyczne
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Akupanel Dźwiękoszczelne drewniane panele ścienne Łatwe w instalacji Niestandardowe opcje akustyczne
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Dekoracja ściana Panele akustyczne z drewna
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny Kolor Drewna |
| Wielkość: | niestandardowe |
Apartament Dekoracja domu Drewno Akupanel Akustyczne 3D Panele ścienne do izolacji akustycznej
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 * 605 mm, inny rozmiar |


