Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ sound absorbing acoustic sound board ] mecz 148 produkty.
Płytka ścienna bez MDF
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny Kolor Drewna |
| Wielkość: | niestandardowe |
Stylowa foliera drewniana 3D na płycie MDF Flexible do użytku akustycznego i dekoracyjnego
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Standardowa wysokość: | 2400/1200/600mm, inny rozmiar |
| Gęstość: | 11/13mm, inna grubość |
Innowacyjne naturalne 11 mm akustyczne płyty ścienne z drewna
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płyty ścienne z dębowego drewna akustycznego, dźwiękoszczelnego, dla sali konferencyjnej
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Dostosowane panele akustyczne z ciemnoszarych drewnianych listew 2400 x 605mm
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Chiny Producent bezpośrednia hurtowa płyty ścienne z włókien poliestrowych
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Sprzedaż hurtowa artykułów dekoracyjnych China Made Polyester Fiber Soundproof Wall Boards and Wood Slat Acoustic Panels
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Płyty ścienne dźwiękoodporne z włókien poliestrowych Płyty ścienne z drewna Płyty akustyczne do dekoracji wnętrza
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Płyty ścienne dźwiękoszczelne z włókien poliestrowych Płyty dźwiękowe z drewna do dekoracji wnętrz
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Płyty ścienne z włókien poliestrowych i panele akustyczne z drewna
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |


