Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ sound absorbing acoustic sound board ] mecz 148 produkty.
Tkanina z miękkiej włókna szklanej Panel akustyczny Isolacja dźwiękowa ściana Tkanina redukcyjna dźwięku
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
9mm PET kwadratowe panele akustyczne dźwiękoszczelne płaszcze akustyczne do ścian
| Odporność na ogień: | Brak/B1/A1 |
|---|---|
| Cechy: | Wysoce efektywne pochłanianie dźwięku |
| Opcje dekoracyjne: | 36 kolorów |
2750 x 320 Akupanel Drewniane Listwy Panel Dekoracyjny Wewnętrzny Izolacja Akustyczna Ściany Do Domu
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
Płyty ścienne akustyczne PET owinięte tkaniną Hotel
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Dekoracyjny panel grillowy z drewna z MDF z wykończeniem folianowym dla stylowego leczenia akustycznego
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Tkanina Fale Skrzywione Akustyczne Panele ścienne Włókno szklane Wysoka Absorpcja dźwięku
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
25mm Włókno szklane Strop montażowy Panele akustyczne Filtr chmury zawieszone Baffle dźwiękowe
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Panel akustyczny z tkaniny o wysokiej gęstości Panel dekoracyjny do pochłaniania dźwięku do teatru w pokoju KTV
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Drewniany panel akustyczny z okleiny drewnianej 2400 x 600mm Grubość 21mm Wykończenie powierzchni na zamówienie
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do Ofiice Home Wall |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+włókno poliestrowe |
| Materiał fornirowy: | Drewno techniczne |
Specjalistyczny panel ścienny drewniany z płytami ściennymi
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do Ofiice Home Wall |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+włókno poliestrowe |
| Materiał fornirowy: | Drewno techniczne |


