Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ sound absorbing acoustic sound board ] mecz 148 produkty.
PET Felt kwadratowe panele akustyczne 9mm dźwięk wchłaniający tablicę ścienną dla KTV
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 2420 * 1220 * 9/12 mm, rozmiar niestandardowy |
| Kolor: | 36 opcji |
Zindywidualizowane PET Okrągłe panele akustyczne Płyty dźwiękoodporne dla ścian i sufitów
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty ścienne z drewna akustycznego prostokątnego 25 mm z ochroną środowiska E1
| Usługa: | OEM/ODM |
|---|---|
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
| Tkanina trudnopalna: | Brak/B1 |
Włókno poliestrowe Akustyczne Panele kwadratowe Płyty ścienne tłumiące dźwięk
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Akupanel Łatwo instalować dźwiękoszczelne drewniane panele dostosowane do potrzeb akustycznych
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
3D akustyczne panele ścienne, kolorystyczne, grubość 21/11/13 mm
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Dekoracyjna deska falowa 3D z drewnianą folią MDF - zakrzywiona, elastyczna i idealna do zabiegów akustycznych
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Standardowa wysokość: | 2400/1200/600mm, inny rozmiar |
| Gęstość: | 11/13mm, inna grubość |
3D drewno i MDF Slat Wave Board Dekoracyjny Elastyczny Kręcony, Zgięty, Skrzywiony, Slat Akustyczny Panel ścienny
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Standardowa wysokość: | 2400/1200/600mm, inny rozmiar |
| Gęstość: | 15/13 mm, inna grubość |
Płyty ścienne z drewna szybka instalacja
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Rodzaj drewnianej płyty dźwiękochłonnej, dostępnej w wielu rozmiarach do personalizacji i o doskonałym efekcie pochłaniania dźwięku
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Rozmiar: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |


