Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ sound absorbing acoustic sound board ] mecz 148 produkty.
Płyty antykolisiowe wchłaniające dźwięk opóźniające ogień Płyty sztuki dźwiękoszczelne 25/50 mm
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Płyty akustyczne kwadratowe z włókien poliestrowych Absorpcyjne płyty akustyczne
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Drukowany obraz olejowy Dekoracja ścienna Płyty pochłaniające dźwięk z poliestru
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Dźwiękoabsorbujące panele drewniane
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płyty z tkaniny wchłaniającej dźwięk w kinie Płyty z tkaniny wchłaniającej dźwięk w ścianach Płyty dekoracyjne przeciwdźwiękowe
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Dźwiękoodchłaniająca płyta z włókien poliestrowych A1 / B1
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Białe płyty absorbujące dźwięk z włókien szklanych Szklana wełna Płytki sufitowe akustyczne
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Wnętrze ściany tkanina akustyczna panel błonnik szklany dekoracyjne dźwięk absorbujące panele
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Miękkie dekoracyjne akustyczne panele dźwiękowe szlachetne tkaniny owinięte panele ścienne do kontroli hałasu
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Współczesne PET kwadratowe panele akustyczne płyty pochłaniające dźwięk z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |


