Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
Działalność w zakresie ochrony środowiska naturalnego
| Gęstość: | 21/11/13 mm/dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | Kolor drewna |
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
PET Hexagon Dekoracyjne płytki ścienne akustyczne Płyty akustyczne z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Tkaniny do dekoracji ścian z poliestrowej płyty absorbującej dźwięk
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Dekoracyjne płyty akustyczne PET rzeźbione CNC z niestandardowymi wzorami i powierzchniami 3D
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Płyty akustyczne z drewna orzechowego z MDF wchłaniające dźwięk
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Zrecyklowane PET Panele ścienne akustyczne 9mm Płyty z włókien poliestrowych dźwiękoszczelnych do projektowania wnętrz
| nazwisko: | Panel ścienny akustyczny z filtru PET |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Wybierz z naszej tabeli kolorów |
Płyty ścienne z włókien poliestrowych
| nazwisko: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Niestandardowe drewniane panele ścienne akustyczne do domowego teatru konferencyjnego
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płytka dźwiękoodchłaniająca z drewnianej siatki grillowej wykonana z materiału PET + MDF + fazowania o wartości NRC w zakresie od 0,85 do 0.95
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Rozmiar: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Ekologiczny Acupanel Slat Wall Soundproof Veneer Wood Slat Acoustic Wall Panels
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |


