Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
Panel ścienny z włókien poliestrowych
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Dźwiękoodchłaniająca płyta z włókien poliestrowych A1 / B1
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Drewniany panel akustyczny z okleiny drewnianej 2400 x 600mm Grubość 21mm Wykończenie powierzchni na zamówienie
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do Ofiice Home Wall |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+włókno poliestrowe |
| Materiał fornirowy: | Drewno techniczne |
Płyty ścienne dźwiękowe z drewna premium do użytku domowego i biurowego
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |
Gładkie drewniane panele przeciwdźwiękowe do domowego teatru konferencyjnego
| Gęstość: | 21/11/13 mm/dostosowane |
|---|---|
| Sound Absorption Coefficient: | 0.86-0.95 |
| Bezkompromisowa jakość i kunszt: | Skrupulatnie wykonane z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły |
9mm 12mm PET Felt Akustyczne Panele ścienne Panele dźwiękoodświetlające w pomieszczeniach kwadratowe
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420*1220 mm |
Płyty absorbujące dźwięk z włókien poliestrowych
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Przestrzenie handlowe Płytki ścienne drewniane akustyczne Izolacja akustyczna
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Łatwa instalacja: | Lekki system kompilacji i przyjazny dla użytkownika system instalacji |
| Kategoria produktu: | akupanel |
Pokój spotkań Drzewo Akupanel Orzechowy Dąb Finery Farbowe Dźwiękoabsorbujące Panele drewniane
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kształt: | prostokąt |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płytki ścienne z włókna poliestrowego 9 mm dla biura i sali konferencyjnej
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |


