Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
Płyty ścienne akustyczne PVC Finery MDF PET dźwiękoszczelne Laminate
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Karty światowe z poliestru
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Płyty ścienne sześciokątne z PET do izolacji dźwiękowej ścian wewnętrznych
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Płyty ścienne z filtru tkaniny ognioodporne Płyty ścienne akustyczne
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Nowoczesne wnętrza akustyczne Panele ścienne Akupanel Panele ścienne przeciwdźwiękowe dla hoteli
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 * 605 mm, inny rozmiar |
Łatwe zainstalowanie Akupanel Płyty ścienne drewniane Dostosowana izolacja akustyczna z wyższą absorpcją
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Apartament Dekoracja domu Drewno Akupanel Akustyczne 3D Panele ścienne do izolacji akustycznej
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 * 605 mm, inny rozmiar |
1200 X 600 Tkanina Akustyczny Panel ścienny Klejcze Włókno Szklane Absorbujące Dźwięk Tkanina pokryta
| Materiał: | Tkanina+włókno szklane |
|---|---|
| Size: | 1200x600mm |
| Gęstość: | 25/50 mm |
Drewniane panele dźwiękochłonne, które mogą być używane zarówno w sypialni, jak i w salonie
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb/Inne kolory drewna |
| Kolor PET: | Czarny/Inne |
drewniany paneł dźwiękoszczelny wykonany z włókien poliestrowych i desek drewnianych, o działaniu dźwiękoszczelnym przekraczającym 90%.
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb/Inne kolory drewna |
| Kolor PET: | Czarny/Inne |


