Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
Wewnętrzne drewniane panele akustyczne ze szczebelkami do biur, domów i studiów - środowisko akustyczne
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| ROZMIAR: | 2400 x 605 mm |
Akustyczne drewniane panele ścienne Panele tłumiące dźwięk 3D Dekoracja ściana Kolory dębowe orzechowe
| Nazwa produktu: | Próbki panelu akustycznego drewna |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Materiał fornirowy: | Techwood, PVC, drewno natralu |
Płyty ścienne akustyczne PET owinięte tkaniną Hotel
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
3D drewno i MDF Slat Wave Board Dekoracyjny Elastyczny Kręcony, Zgięty, Skrzywiony, Slat Akustyczny Panel ścienny
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Standardowa wysokość: | 2400/1200/600mm, inny rozmiar |
| Gęstość: | 15/13 mm, inna grubość |
Akustyczny panel ścienny drewniany projekt sztabki koloru niestandardowego 240 x 60 cm
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm |
2750 x 320 Akupanel Drewniane Listwy Panel Dekoracyjny Wewnętrzny Izolacja Akustyczna Ściany Do Domu
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
Specjalistyczny panel ścienny drewniany z płytami ściennymi
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do Ofiice Home Wall |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+włókno poliestrowe |
| Materiał fornirowy: | Drewno techniczne |
Płyty z tkaniny wchłaniającej dźwięk w kinie Płyty z tkaniny wchłaniającej dźwięk w ścianach Płyty dekoracyjne przeciwdźwiękowe
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Akupanel Akustyczny Panel drewniany Slat Akustyczny Panel Do Domów Dźwiękoodświetlenie telewizora tylna ściana
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Płyty antykolisiowe wchłaniające dźwięk opóźniające ogień Płyty sztuki dźwiękoszczelne 25/50 mm
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |


