Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
Artystyczne drukowane wnętrza niestandardowe panele akustyczne Absorpcja dźwięku Dekoracja ściana
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Dostosowany obraz: | Potrzebujesz zdjęcia w wysokiej rozdzielczości |
Zindywidualizowane PET kwadratowe panele akustyczne Absorpcja dźwięku do kina
| Rozmiar standardowy: | 2420 * 1220 * 9/12 mm, rozmiar niestandardowy |
|---|---|
| Efekt pochłaniania dźwięku: | Lepszy efekt pochłaniania dźwięku w codziennym hałasie 125-4000 Hz |
| Odporność na ogień: | Brak/B1/A1 |
Sprzedawca hurtowy Płyty akustyczne z włókien poliestrowych heksagonowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| USŁUGA: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
300 X 600 Walnut Oak Wood Slat Acoustic Panels Sound Absorption Interior Decoration For Home Office
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
Dekoracyjny drewniany płyta akustyczna Panel dźwięk absorbujący 240 X 60cm 4 sztuk na karton
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do Ofiice Home Wall |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+włókno poliestrowe |
| Materiał fornirowy: | Drewno techniczne |
ROHS ISO certyfikowane akustyczne drewniane panele sztabkowe Absorpcja dźwięku
| Kluczowe cechy: | Doskonałe pochłanianie dźwięku, ognioodporność, izolacja termiczna, odporność na wilgoć, konstrukcja |
|---|---|
| Opcje pokrowca z tkaniny: | 36 |
| Wielkość: | 1200 * 600 mm / dostosowane |
Polyester Akustyczne Dekoracyjne Panele ścienne Absorpcja dźwięku Panele dźwiękowe sześciokątne
| Instalacja: | Klej |
|---|---|
| Gęstość: | 9/12 mm |
| Kształt: | Sześciokątny / okrągły / dostosowany |
Zastosowany 1200x600mm tkanina Panel akustyczny Absorpcja dźwięku Ognioodporny
| Kształt: | prostokąt |
|---|---|
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
| Wielkość: | 1200 * 600 mm / dostosowane |
Płyty akustyczne z drewna orzechowego z MDF w formie słupek w ścianach i suficie
| Skończ.: | Fornir, melamina, PCV |
|---|---|
| Kolor: | Orzech/Dąb/Inne |
| Wielkość: | 2400/1200 * 605 mm, dostosowane |
Tkanina Fale Skrzywione Akustyczne Panele ścienne Włókno szklane Wysoka Absorpcja dźwięku
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |


