Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
Włókno poliestrowe Akustyczne Panele kwadratowe Płyty ścienne tłumiące dźwięk
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Doświadcz perfekcyjnego połączenia stylu i akustycznej absorpcji z Catilan Wood Akupanel w kosmosie
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Rozmiar: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Przekształć przestrzeń Catilan drewniany akupanel doskonała kombinacja stylu i akustycznej absorpcji
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płytkowanie 100% Płytka domowa Płytka akustyczna Płytka ścienna Płytka ścienna Płytka ścienna Płytka ścienna Płytka ścienna
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Samoprzylepne płyty ścienne z włókien poliestrowych w kształcie sześciokąta
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Kształt: | Prostokąt/runda/sześciokąt/dostosowany |
Rzeźbione, gorąco sprzedawane, dobrej jakości filcowe, dźwiękochłonne, dekoracyjne panele akustyczne PET
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
50 mm tkanina owinięta akustyczny panel ściany z tyłu kleju włókna szklane płyty absorbujące dźwięk
| Material: | Fabric+Fiberglass |
|---|---|
| Size: | 600*300, Customized |
| Thickness: | 50mm |
Stwórz stylowe akustyczne sanktuarium z drewnianym akupanelem
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
DIY prostokąt i sześciokąt akustyczny panel ściany do dekoracji domu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Catilan Wooden Akupanel doskonały wybór do przekształcenia przestrzeni w raj stylu i jasności dźwięku
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |


