Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
Białe płyty absorbujące dźwięk z włókien szklanych Szklana wełna Płytki sufitowe akustyczne
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Niestandardowe akustyczne panele poliestrowe w zastosowaniach mieszkalnych
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Instalacja: | Klej |
| Aplikacje mieszkaniowe: | Panele te idealnie nadają się do kina domowego, salonów lub domowych biur, gdzie ważna jest zarówno |
Wnętrze Strop Felt Akustyczne Baffle Absorbujące Dźwięk Akustyczne Płyty ścienne z włókna szklanego
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Bawełna izolacyjna dźwiękowa z włókien szklanych - doskonały efekt izolacyjny, bezpieczny i wygodny
| Elastyczność: | A |
|---|---|
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
| Tworzywo: | PET+MDF |
Nowoczesny projekt 3D dźwiękochłonnych, sześciokątnych paneli ściennych do izolacji akustycznej
| Elastyczność: | A |
|---|---|
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
| Tworzywo: | PET+MDF |
Miękkie grube tkaniny akustyczne Panele ścienne Redukcja hałasu przyjazne dla środowiska
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Sześciokątny Akupanel dźwiękoszczelny płyty włókniste średniej gęstości płyty ścienne z fajerów drewnianych płyty dźwiękoszczelne producent dźwiękoszczelności
| Elastyczność: | A |
|---|---|
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
| Tworzywo: | PET+MDF |
Wysokiej gęstości szklane sufity z wełny Płyty izolacyjne dźwiękowe ze szkła
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
9mm 12mm włókna poliestrowe PET akustyczne ściany i sufity Panele dźwiękoszczelne dla kina domowego
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty ścienne akustyczne 3D dźwiękoodporne tkanina owinięta płytą absorbującą dźwięk z włókien szklanych
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |


