Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
Panel akustyczny owinięty tkaniną Panel ścienny wewnętrzny Włókno szklane do kina Dom Hotelowy profesjonalny system sterowania dźwiękiem
| Tworzywo: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200 * 600 mm, 600 * 300 mm lub inny rozmiar |
| grubość: | 25/30/50 mm |
12 mm Panele absorbujące dźwięk Gęste panele akustyczne Echo Reducing Noise Panele dźwiękowe Panele studyjne do podkładki Panele akustyczne do ścian i sufitów
| nazwisko: | Panel akustyczny z filcu PET |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
Płyty ścienne z akustycznymi słupkami z konfigurowalną folią 240 x 60 cm
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do Ofiice Home Wall |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+włókno poliestrowe |
| Gęstość: | 21/11/13/15 mm |
Panele ścienne akustyczne z włókien poliestrowych 3D Panele dźwiękoodporne do biura
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
PET drewniane akustyczne panele ścienne MDF
| Skończ.: | Fornir, melamina, PCV |
|---|---|
| Kolor: | Orzech/Dąb/Inne |
| Wielkość: | 2400/1200 * 605 mm, dostosowane |
Hexagon Acoustic Wooden Slat Panels PET Hexagon Wall Panel
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Włókno poliestrowe Dekoracyjne Panele akustyczne sześciokątne do ścian Absorpcja dźwięku
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Przestrzenie komercyjne: | W biurach, salach konferencyjnych, restauracjach i kawiarniach panele te redukują zakłócenia hałasow |
Płyty ścienne z włókien poliestrowych wchłaniające dźwięk izolacja dźwiękowa PET
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty ścienne z włókien poliestrowych akustycznych
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Skrzyżowany falisty drewniany pas absorbujący dźwięk Panel Dekoracja wnętrz
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |


