Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
Samoprzylepny panel akustyczny sześciokątny z zakrętem PET o wysokiej gęstości
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Odporne na ogień zawieszone sześciokątne panele akustyczne Panele dźwiękoodporne do biura Apartament hotelowy
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Nowoczesny Home Hotel Office 3D Panel akustyczny heksagonalny Panel ścienny dźwiękoszczelny do kin
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Wyrzeźbione PET Panele akustyczne zależne od hałasu Panele izolacyjne dźwiękowe z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
Kompozytowe płyty akustyczne z drewna PET dla sypialni hotelowych
| Materiał: | Fornir drewniany + PET |
|---|---|
| Kolor PET: | czarny lub inny kolor |
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb lub Druk |
Płyty ścienne z drewna szybka instalacja
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Nowoczesne, ekologiczne panele akustyczne PET, dwuwarstwowa płyta izolacji akustycznej z włókna poliestrowego do użytku w hotelach, projektowanie graficzne
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Praca: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płytki dźwiękoodporne płytki dźwiękoodporne płytki dźwiękoodporne płytki dźwiękoodporne
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Dekoracja ściana Płyty akustyczne drewniane WPET Hexagon Slat Acoustic Wall Panel
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny kolor drewna/druk |
| Wielkość: | niestandardowe |
Dekoracje ścienne Panele akustyczne z wzorami na zamówienie
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


