Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
9mm PET Panele ścienne dźwiękoodporne Panele akustyczne z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/klasa a |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
Absorpcja dźwięku DIY PET Akustyczny panel ścienny Isolacja dźwięku włókna poliestrowe do biura kinowego
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Wielkość: | 2420*1220/1200*600 mm, inny rozmiar |
Niestandardowe płyty akustyczne z MDF z drewna masywnego z nowoczesnym konstrukcją drewnianą, dźwiękoszczelne z wykończeniem folią, hotele, studia, siłownie
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Specjalnie zaprojektowane płyty absorbujące dźwięk z filtru poliestrowego PET
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Płyty ścienne akustyczne z naturalnego drewna w dużej ilości B2B, klasa E0, panel Akupanel, dźwiękoszczelność, współczynnik pochłaniania dźwięku 0,86-0,95
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Nowoczesne panele dźwiękochłonne 3D z płyty pilśniowej o średniej gęstości, z litego drewna, na ściany i sufity, panele dźwiękochłonne o dużych rozmiarach, używane do paneli pochłaniających dźwięk w mieszkaniach
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Rozmiar: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Biurowe panele dźwiękoabsorbujące HD Drukowane nowoczesne panele ścienne akustyczne
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Dostosowany obraz: | Potrzebujesz zdjęcia w wysokiej rozdzielczości |
21 mm Wnętrze Akustyczne Płyty drewniane Płyty dźwiękowo izolacyjne Płyty ścienne
| Skończ.: | Fornir, melamina, PCV |
|---|---|
| Kolor: | Orzech/Dąb/Inne |
| Wielkość: | 2400/1200 * 605 mm, dostosowane |
Płyty dźwiękoodpuszczalne do dekoracji salonu DIY
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Składany drewniany płytkowy akustyczny panel ścienny nowoczesny minimalistyczny płytka włóknista średniej gęstości wysoce efektywny dźwięk
| Tworzywo: | PET+fornir drewniany |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny kolor drewna |
| Rozmiar: | Dostosowane |


