Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
Panele akustyczne z listew z włókna poliestrowego vs panele akustyczne z listew drewnianych
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Praca: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Dekoracja ściana Panele akustyczne z drewna
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny Kolor Drewna |
| Wielkość: | niestandardowe |
Płytka ścienna bez MDF
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny Kolor Drewna |
| Wielkość: | niestandardowe |
Włókno poliestrowe Panele akustyczne Panele ścienne Dekoracja wnętrz
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
DIY Dekoracja ścian z włókien poliestrowych
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Nowoczesny projekt Panele akustyczne dźwiękoszczelne Panele ścienne z włókien poliestrowych Panele ścienne z PET Panele slatowe 90% Redukcja hałasu
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Praca: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Nowoczesne drewniane akupanele Hotelowe studyjne panele akustyczne 3D dźwiękoszczelne finery
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Wysokiej gęstości sześciokątne panele akustyczne ścienne Panele absorbujące dźwięk z poliestru
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
PET kwadratowe panele akustyczne dźwiękoszczelne panele ścienne z filcu akustycznego do biura domowego
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
11 mm / 13 mm elastyczne zakrzywione drewniane panele akustyczne do ściany restauracji
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Standardowa wysokość: | 2400/1200/600mm, inny rozmiar |
| Gęstość: | 11/13mm, inna grubość |


