Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
Płyty akustyczne kwadratowe z włókien poliestrowych Absorpcyjne płyty akustyczne
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Kolorowe płaskie, dźwiękoodporne panele akustyczne PET, ognioodporne, panele dźwiękoodporne dla studio
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Hexagon Acoustic Wooden Slat Panels Sound Absorbing Art Wooden Fiber Acoustic Panels
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny kolor drewna/druk |
| Wielkość: | niestandardowe |
Płyty dźwiękowe z heksagonowej foliary drewnianej Płyty ścienne dźwiękoodporne PET
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny kolor drewna/druk |
| Wielkość: | niestandardowe |
Płyty dźwiękowe prostokątne z poliestru, akustyczne, lekkie, ognioodporne, absorbujące dźwięk
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Określone drewniane panele akustyczne Dekoracja wnętrz
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
Zrecykling PET Panele akustyczne z filcu Płyty pochłaniające dźwięk Płyty pochłaniające ściany Płyty pochłaniające sufit
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Gęstość: | 12 mm, inna grubość |
Panel akustyczny z drewna falistego o wysokiej absorpcji dźwięku (NRC>0,85) do dekoracji lobby hotelowego i sterowania dźwiękiem
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Lobby |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E1 |
| Rozmiar: | 2400/2700/3000 x 600 mm / Dostosowane |
Niestandardowy wzór PET Panel akustyczny Panel akustyczny podlegający recyklingowi Absorpcja dźwięku
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Płyty akustyczne z filtru biurowego do ścian i sufitów 2420x1220 mm
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |


