Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
10 mm Architektoniczne Panele akustyczne Hex Panele ścienne absorbujące dźwięk
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Audytorium Płyty akustyczne okrągłe, dźwiękoodporne, ognioodporne, akustyczne, ścienne
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
PET Płyty akustyczne wykreślone do izolacji akustycznej
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
10 mm PET Płyty akustyczne drewniane z fałderem Płyty akustyczne dekoracyjne z płytami niezawierające MDF
| Materiał: | Fornir drewniany + PET |
|---|---|
| Kolor PET: | czarny lub inny kolor |
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb lub inne kolory |
Hurtownia Materiałów Budowlanych Naturalne Panele Akustyczne z Drewna Bambusowego do Wnętrz, Pochłaniające Dźwięk
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Wykonane na zamówienie okrągłe płyty akustyczne z PET Felt
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Akustyczna PET Panel ścienny absorbujący dźwięk Panel akustyczny izolacyjny
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Nowoczesne panele dźwiękochłonne 3D z płyty pilśniowej o średniej gęstości, z litego drewna, na ściany i sufity, panele dźwiękochłonne o dużych rozmiarach, używane do paneli pochłaniających dźwięk w mieszkaniach
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Rozmiar: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płytka ścienna bez MDF
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny Kolor Drewna |
| Wielkość: | niestandardowe |
DIY Dekoracja ścian z włókien poliestrowych
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


