Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
Architektoniczne panele akustyczne z drewna do przestrzeni komercyjnych i mieszkalnych
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood, PVC |
Hotel Kino Sufit Panel akustyczny Ognioodporny Dekoracja ścian dźwiękoodporna Panele z włókna szklanych
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
2750 X 320 Płyty dźwiękowe Płyty dźwiękowe Płyty dźwiękowe Płyty dźwiękoodporne
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
Płyty akustyczne z tkaniny absorbującej hałas Płyty akustyczne dla ścian
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Drewniane panele akustyczne z listew, płyta tylna PET z wysokim współczynnikiem NRC dla stylowej kontroli hałasu we wnętrzach
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |
10mm Heksagonowy Panel Akustyczny Felt PET Panele Absorbujące Dźwięk Do Klasy W Biurach Domów
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Akupanel Akoustik Panel drewniany płyta akustyczna do izolacji dźwiękowej KTV
| Product name: | Wood Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Hurtowe dekoracyjne drewniane panele akustyczne z listwami z PET dla ścian i sufitów
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| ROZMIAR: | 2400 x 605 mm |
Panel akustyczny z płytki drewnianej 240 x 60cm 21mm grubości
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Drewno lub PVC |
Płyty dźwiękowe drewniane i poliestrowe Precyzyjnie wycięte krawędzie Dostępne rozmiary/kolory drewna A1/B1
| Typ: | Panel akustyczny PET |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + poliester |
| Kolor: | Dostępne różne kolory |


