Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels pet ] mecz 368 produkty.
Płyty ścienne dźwiękoszczelne z włókien poliestrowych Płyty dźwiękowe z drewna do dekoracji wnętrz
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Innowacyjne naturalne 11 mm akustyczne płyty ścienne z drewna
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Nowoczesne panele dźwiękochłonne 3D z płyty pilśniowej o średniej gęstości, z litego drewna, na ściany i sufity, panele dźwiękochłonne o dużych rozmiarach, używane do paneli pochłaniających dźwięk w mieszkaniach
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Rozmiar: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Absorpcja dźwięku MDF drewno Akupanel dźwiękoszczelne akustyczne Slat Panel ścienne dla sal konferencyjnych
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Akupanel Akustyczny Panel drewniany Slat Akustyczny Panel Do Domów Dźwiękoodświetlenie telewizora tylna ściana
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Płytka dźwiękoodchłaniająca drewniana do salonu w studio Dekoracja ściana Fener MDF Tło Głosoodporna siatka
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Panel dźwiękoszczelny z drewna liniowego do ściany sufitu biurowego z szybką instalacją
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Wielkość: | 2400x600x21 mm |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Home Theater Soundproof Acoustic Slat Wall Panels Board Darmowa próbka
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Akustyczny panel ścienny drewniany projekt sztabki koloru niestandardowego 240 x 60 cm
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm |
Drewniany panel akustyczny z okleiny drewnianej 2400 x 600mm Grubość 21mm Wykończenie powierzchni na zamówienie
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do Ofiice Home Wall |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+włókno poliestrowe |
| Materiał fornirowy: | Drewno techniczne |


