Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels pet ] mecz 368 produkty.
Płyty akustyczne kwadratowe z włókien poliestrowych Absorpcyjne płyty akustyczne
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Panele ścienne akustyczne z włókien poliestrowych 3D Panele dźwiękoodporne do biura
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
9mm 12mm PET Felt Akustyczne Panele ścienne Panele dźwiękoodświetlające w pomieszczeniach kwadratowe
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420*1220 mm |
Niestandardowy wzór PET Panel akustyczny Panel akustyczny podlegający recyklingowi Absorpcja dźwięku
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Płytkowanie 100% Płytka domowa Płytka akustyczna Płytka ścienna Płytka ścienna Płytka ścienna Płytka ścienna Płytka ścienna
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Zwiększona jasność mowy 2025 Silna odporność na płomień Odporność na ogień Krótszy czas odbicia
| Efekt izolacji cieplnej: | Świetnie. |
|---|---|
| Stabilność wymiarowa: | Dobra stabilność fizyczna |
| Rozmiar standardowy: | 2420 * 1220 * 9/12 mm, rozmiar niestandardowy |
Panel dźwiękoodporny z włókien poliestrowych PET
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
Płyty PET Poliester Akustyczne Płyty dźwiękowe kwadratowe Płyty dźwiękoodporne biurowe Do ścian
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płytki ścienne z włókna poliestrowego 9 mm dla biura i sali konferencyjnej
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty ścienne z włókien poliestrowych wchłaniające dźwięk izolacja dźwiękowa PET
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |


