Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels pet ] mecz 368 produkty.
11mm 13mm 21mm Dźwiękoodporne drewno Akupanel Naturalny dąb Akustyczny Płyty ścienne z drewna
| Kolor: | Naturalny Kolor Drewna |
|---|---|
| Pakiet: | Pudełka |
| Wielkość: | 2400 mm x 605 mm |
2400 x 600 Drzewa Płytka ścienna akustyczna dźwiękoszczelna 3D Model Dekoracja ścian wewnętrznych dla domu
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
10 X 10 Akustyczne drewniane panele ścienne Próbki Dym Dębowy Akupanel Mały Próbka Do Dekoracji Wnętrz
| Nazwa produktu: | Próbki panelu akustycznego drewna |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Materiał fornirowy: | Techwood, PVC, drewno natralu |
Dekoracyjny panel grillowy z drewna z MDF z wykończeniem folianowym dla stylowego leczenia akustycznego
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Architektoniczne drewniane panele akustyczne z ognioodpornym i wilgocioodpornym rdzeniem
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Wielkość: | 2400 x 600 mm, dostosowany rozmiar |
| Materiał fornirowy: | Techwood, PVC, naturalne drewno |
2750 x 320 Akupanel Drewniane Listwy Panel Dekoracyjny Wewnętrzny Izolacja Akustyczna Ściany Do Domu
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
Ekologiczny Acupanel Slat Wall Soundproof Veneer Wood Slat Acoustic Wall Panels
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Dźwiękoodporne Akupanel Czarny dąb Akustyczne Panele ścienne Slat Do dekoracji ścian wewnętrznych
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Nowoczesne wnętrza drewniane Akupanel Szary dąb Akustyczne drewniane płyty ścienne
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płyty ścienne dźwiękoodporne z włókien poliestrowych Płyty ścienne z drewna Płyty akustyczne do dekoracji wnętrza
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |


