Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels pet ] mecz 368 produkty.
Hurtownia Materiałów Budowlanych Naturalne Panele Akustyczne z Drewna Bambusowego do Wnętrz, Pochłaniające Dźwięk
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płyty dźwiękoodporne dźwiękoodporne akustyczne z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
Ekologiczny drewno akustyczne płytki ścienne poliestrowe PET płyty PVC lub melaminy
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Niestandardowe drewniane panele ścienne akustyczne do domowego teatru konferencyjnego
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Panele akustyczne Akupanel do projektów budowlanych Grubość 21/11/13mm/Dostosowane do potrzeb klienta
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płyty ścienne dźwiękowe z drewna premium do użytku domowego i biurowego
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |
Wewnętrzne drewniane panele akustyczne ze szczebelkami do biur, domów i studiów - środowisko akustyczne
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| ROZMIAR: | 2400 x 605 mm |
PET drewniane płyty akupanelowe dźwiękoszczelne panele ścienne akustyczne do dekoracji sypialni
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Wysokiej gęstości naturalny bambus Akupanel Absorpcja dźwięku Akustyczny panel ścienny z drewna
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płyty ścienne drewniane Akupanel Akustyczne Płyty ścienne drewniane do absorpcji dźwięku
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |


