Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels pet ] mecz 368 produkty.
Płyty trójwymiarowe z drewna: fabrycznie wykonane, doskonałe efekty dźwiękowe i arcydzieło projektowe
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
OEM ODM Płytka ścienna akustyczna MDF
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Panel ścienny pochłaniający dźwięk z rowkami w kształcie litery V, z okleiną drewnopodobną PVC, trójkątny, z możliwością personalizacji grafiki
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Panel ścienny z włókien poliestrowych
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Panel ścienny pochłaniający dźwięk z okleiną drewnopodobną PVC, rowkowany w kształcie litery V, sześciokątny
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Zrecyklowane PET Panele ścienne akustyczne 9mm Płyty z włókien poliestrowych dźwiękoszczelnych do projektowania wnętrz
| nazwisko: | Panel ścienny akustyczny z filtru PET |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Wybierz z naszej tabeli kolorów |
2025 100% włókna poliestrowego Jasność mowy Zwiększona o 36 opcji
| Odporność na ogień: | Brak/B1/A1 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Panel akustyczny z filcu PET 9 mm DIY pochłaniający dźwięk płyta ścienna do KTV |
| Opcje dekoracyjne: | Bogata i kolorowa tkanina dekoracyjna o różnych kolorach do wyboru |
Nowoczesny drewniany akustyczny panel ścienny z Eco PET Filtrem i Absorpcją Dźwięku
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Naturalne drewno bambusowe Akupanel Akustyczne Panele ścienne Materiały budowlane Sprzedaż hurtowa
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Wnętrza Akustyczne Akupanel Dźwiękoodświetlenie Biuro Akustyczne drewniane panele ścienne
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |


