Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels pet ] mecz 368 produkty.
Pionowa akustyczna deska drewniana płyta akustyczna deska drewniana do dekoracji ścian
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Dym dębowy Akustyczne drewniane panele ścienne Wytrzymałe Wytrzymałe Do wystroju ścian wewnętrznych W domach Biura Studio
| Nazwa produktu: | Prostokąt panelu akustycznego drewna |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Materiał fornirowy: | Techwood, PVC, drewno natralu |
Płytka ścienna z drewna elastyczna z zakrzywionymi słopkami do kontroli hałasu wewnętrznego
| Nazwa produktu: | Elastyczny panelu akustycznego listewskiego drewna AKUPANEL |
|---|---|
| Wielkość: | 2400 x 600 mm, dostosowany rozmiar |
| Materiał fornirowy: | Techwood, PVC, naturalne drewno |
Panele dźwiękoszczelne Dekoracja ściana Drewno Akupanel Akustyczne panele ścienne Materiały budowlane Niestandardowe
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płyty ścienne akustyczne z naturalnego drewna w dużej ilości B2B, klasa E0, panel Akupanel, dźwiękoszczelność, współczynnik pochłaniania dźwięku 0,86-0,95
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Akupanel Płyty ścienne drewniane akustyczne Dekoracja wnętrza dźwiękoszczelna Do biura domowego lub mieszkania
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
Panel akustyczny z rowkami z listew drewnianych 2400 X 600, drewniana ściana z listew
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
21mm Fabryczny bezpośredni akupaneł i PET Filtr wspierający MDF Płytka akustyczna drewniana do dekoracji ścian
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Sprzedaż hurtowa w konkurencyjnej cenie Akupanel Wooden Veneer MDF pokryty PET Wooden Slat Acoustic Panels
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Dźwiękoodporne drewno Akupanel Dźwiękoodporne Akustyczne drewno ściana sztabkowa
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |


