Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ sound absorbing acoustic sound board ] mecz 148 produkty.
Płytka akustyczna z tkaniny z absorpcją dźwięku dla ścian Płyty metalowe Certyfikacja ROHS ISO
| Środowiskowe: | Klasa E1 |
|---|---|
| Funkcja: | Wysoka absorpcja dźwięku |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Artystyczny płytek akustyczny z włókien poliestrowych PET 1650 gm 1800 gm
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty absorbujące dźwięk z włókien poliestrowych
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Bezpieczna, przyjazna dla środowiska, poziom ochrony środowiska E1 PET, płytka wchłaniająca dźwięk dla zdrowia i dobrostanu
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Kino KTV Panel akustyczny z tkaniny przeciwkolizji Dekoracyjne panele ścienne absorbujące dźwięk
| Materiał: | Włókno szklane + tkanina |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
50 mm tkanina owinięta akustyczny panel ściany z tyłu kleju włókna szklane płyty absorbujące dźwięk
| Material: | Fabric+Fiberglass |
|---|---|
| Size: | 600*300, Customized |
| Thickness: | 50mm |
Zrecykling PET Panele akustyczne z filcu Płyty pochłaniające dźwięk Płyty pochłaniające ściany Płyty pochłaniające sufit
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Gęstość: | 12 mm, inna grubość |
Płyty dźwiękoodpuszczalne do dekoracji salonu DIY
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Szklana wełna Włókno szklane Płytka sufitowa akustyczna Płytka akustyczna dźwiękowa
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Miękka płyta dźwiękochłonna z włókna szklanego z funkcją ognioodporności i efektem izolacji akustycznej powyżej 90%
| Elastyczność: | A |
|---|---|
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
| Tworzywo: | PET+MDF |


