Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ sound absorbing acoustic sound board ] mecz 148 produkty.
Panel akustyczny wykonany z tkaniny prostokątny Panel absorbujący dźwięk
| Kształt: | prostokąt |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Funkcja: | Wysoka absorpcja dźwięku |
1220*2440mmKustomizowalna płytka dźwiękoamortyzująca z włókien poliestrowych w kształcie wzoru 48 różnych kolorów, doskonały efekt absorpcji dźwięku, łatwa i szybka instalacja
| Elastyczność: | A |
|---|---|
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
| Tworzywo: | PET+MDF |
Panel szklany z wełny Płyty sufitowe akustyczne Płyty sufitowe z włókna szklanego Płyty akustyczne z zawieszonego sufitu
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Wysoce skuteczny panel ścienny akustyczny w zakresie absorpcji dźwięku w celu poprawy wydajności widma niskiej częstotliwości
| Rozmiar standardowy: | 2420 * 1220 * 9/12 mm, rozmiar niestandardowy |
|---|---|
| gęstość: | 1800 g/m² |
| Efekt izolacji cieplnej: | Świetnie. |
Pionowa akustyczna deska drewniana płyta akustyczna deska drewniana do dekoracji ścian
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Płyty akustyczne poliestrowe w pomieszczeniach domowych PET Panele absorbujące dźwięk Hexagon Do biblioteki szkolnej
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Heksagonowe kolorowe akustyczne panele PET Izolacja drewniana Płyty dźwiękowe dla sufitu
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty akustyczne izolacyjne Płyty dźwiękoabsorbujące drewniane
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Wielofunkcyjne kolorowe sześciokątne panele absorbujące dźwięk PET Panele ścienne akustyczne
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty dźwiękoodporne dźwiękoodporne akustyczne z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |


