Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ sound absorbing acoustic sound board ] mecz 148 produkty.
Tkaniny do dekoracji ścian z poliestrowej płyty absorbującej dźwięk
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Hurtowy dostawca sześciokątnych płyt PET pochłaniających dźwięk
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Płyty ścienne z włókien poliestrowych wchłaniające dźwięk izolacja dźwiękowa PET
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Karty światowe z poliestru
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Panele akustyczne z okleiną drewnianą PET pochłaniające dźwięk OEM ODM, lekkie panele ścienne bez MDF
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny Kolor Drewna |
| Wielkość: | niestandardowe |
Pokój spotkań Drzewo Akupanel Orzechowy Dąb Finery Farbowe Dźwiękoabsorbujące Panele drewniane
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kształt: | prostokąt |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Ognioodporna 100% poliestrowa płyta dźwiękochłonna Sprzedaż hurtowa paneli dźwiękochłonnych ściennych Filcowa płyta pochłaniająca dźwięk PET Panele akustyczne
| Styl projektowania: | Współczesny |
|---|---|
| Typ krawędzi: | Fatled |
| Rozmiar panelu: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
Wysokiej gęstości tkaniny owinięte panele dźwiękowe Płyty izolacyjne dźwiękowe akustyczne do ścian
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Polyester Akustyczne Dekoracyjne Panele ścienne Absorpcja dźwięku Panele dźwiękowe sześciokątne
| Instalacja: | Klej |
|---|---|
| Gęstość: | 9/12 mm |
| Kształt: | Sześciokątny / okrągły / dostosowany |
Podwieszone sufity akustyczne dźwiękoodwracające panele absorbujące dźwięk z włókna szklanych
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |


