Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] mecz 64 produkty.
Samoprzylepne płyty ścienne z włókien poliestrowych w kształcie sześciokąta
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Kształt: | Prostokąt/runda/sześciokąt/dostosowany |
Płyty z tkaniny wchłaniającej dźwięk w kinie Płyty z tkaniny wchłaniającej dźwięk w ścianach Płyty dekoracyjne przeciwdźwiękowe
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Drewniany akustyczny MDF kompozytowy Akupanel Dekoracja wnętrz Panel akustyczny
| Nazwa produktu: | Panel akustyczny z listew drewnianych do ścian wewnętrznych |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Grubość: | 21mm, inna grubość |
Nowoczesny design Drewniana listwa MDF PET Materiał dźwiękochłonny Hotelowa płyta pochłaniająca dźwięk
| Nazwa produktu: | Panel akustyczny z listew drewnianych do ścian wewnętrznych |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |


