Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] mecz 64 produkty.
240 X 60 Cm Płyty akustyczne z drewna Fabryka Produkcja Biuro ściana PET Absorpcja dźwięku
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |
Ekologiczne drewniane panele akustyczne z folią drewnianą do stylowych panelów wnętrz
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |
Drewniane panele akustyczne z listew, płyta tylna PET z wysokim współczynnikiem NRC dla stylowej kontroli hałasu we wnętrzach
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |
Drewniane panele akustyczne z lamelami - zintegrowane rozwiązania pochłaniania dźwięku i redukcji szumów dla nowoczesnych wnętrz
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |
Wnętrze ściany tkanina akustyczna panel błonnik szklany dekoracyjne dźwięk absorbujące panele
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Kino KTV Panel akustyczny z tkaniny przeciwkolizji Dekoracyjne panele ścienne absorbujące dźwięk
| Materiał: | Włókno szklane + tkanina |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Producent na zamówienie Akustyczny panel z tkaniny, wełna poliestrowa, panele dźwiękochłonne do siłowni
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
9mm 12mm Akustyczne płyty z PET Filc Isolacja dźwiękowa Dekoracja ściana Płata do nagrywania
| nazwisko: | Panel ścienny PET wchłaniający dźwięk |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
9mm 12mm PET Felt Akustyczne Panele ścienne Panele dźwiękoodświetlające w pomieszczeniach kwadratowe
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420*1220 mm |
12 mm Dekoracyjne wnętrza dla zwierząt domowych Felt Polyester Włókno akustyczne Panele dźwiękoszczelne sześciokątne
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |


