Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] mecz 64 produkty.
Panel dźwiękoszczelny z drewna liniowego do ściany sufitu biurowego z szybką instalacją
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Wielkość: | 2400x600x21 mm |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Płytka ścienna z drewna elastyczna z zakrzywionymi słopkami do kontroli hałasu wewnętrznego
| Nazwa produktu: | Elastyczny panelu akustycznego listewskiego drewna AKUPANEL |
|---|---|
| Wielkość: | 2400 x 600 mm, dostosowany rozmiar |
| Materiał fornirowy: | Techwood, PVC, naturalne drewno |
Płyty akustyczne PET ścienne wysokiej gęstości Płyty tłumiące dźwięk kwadratowe
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Kształt: | Prostokąt/dostosowany |
Miękkie grube tkaniny akustyczne Panele ścienne Redukcja hałasu przyjazne dla środowiska
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Tkanina Fale Skrzywione Akustyczne Panele ścienne Włókno szklane Wysoka Absorpcja dźwięku
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
2025 100% włókna poliestrowego Jasność mowy Zwiększona o 36 opcji
| Odporność na ogień: | Brak/B1/A1 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Panel akustyczny z filcu PET 9 mm DIY pochłaniający dźwięk płyta ścienna do KTV |
| Opcje dekoracyjne: | Bogata i kolorowa tkanina dekoracyjna o różnych kolorach do wyboru |
Panel akustyczny z rowkami z listew drewnianych 2400 X 600, drewniana ściana z listew
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
Akupanel Płyty ścienne drewniane akustyczne Dekoracja wnętrza dźwiękoszczelna Do biura domowego lub mieszkania
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
2750 x 320 Akupanel Drewniane Listwy Panel Dekoracyjny Wewnętrzny Izolacja Akustyczna Ściany Do Domu
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
Drewniane panele ścienne pochłaniające dźwięk, listwowe, z rdzeniem z filcu PET i płyty MDF, dekoracja biura i domu
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |


