Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] mecz 64 produkty.
Zrecyklowane PET Panele ścienne akustyczne 9mm Płyty z włókien poliestrowych dźwiękoszczelnych do projektowania wnętrz
| nazwisko: | Panel ścienny akustyczny z filtru PET |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Wybierz z naszej tabeli kolorów |
Dym dębowy Akustyczne drewniane panele ścienne Wytrzymałe Wytrzymałe Do wystroju ścian wewnętrznych W domach Biura Studio
| Nazwa produktu: | Prostokąt panelu akustycznego drewna |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Materiał fornirowy: | Techwood, PVC, drewno natralu |
Akustyczne drewniane panele ścienne Panele tłumiące dźwięk 3D Dekoracja ściana Kolory dębowe orzechowe
| Nazwa produktu: | Próbki panelu akustycznego drewna |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Materiał fornirowy: | Techwood, PVC, drewno natralu |
2400 x 600 Drzewa Płytka ścienna akustyczna dźwiękoszczelna 3D Model Dekoracja ścian wewnętrznych dla domu
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Zrecykling PET Panele akustyczne z filcu Płyty pochłaniające dźwięk Płyty pochłaniające ściany Płyty pochłaniające sufit
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Gęstość: | 12 mm, inna grubość |
10 X 10 Akustyczne drewniane panele ścienne Próbki Dym Dębowy Akupanel Mały Próbka Do Dekoracji Wnętrz
| Nazwa produktu: | Próbki panelu akustycznego drewna |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Materiał fornirowy: | Techwood, PVC, drewno natralu |
Ekologiczny drewno akustyczne płytki ścienne poliestrowe PET płyty PVC lub melaminy
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Płyty antykolisiowe wchłaniające dźwięk opóźniające ogień Płyty sztuki dźwiękoszczelne 25/50 mm
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Nowoczesne płyty ścienne z akustycznego filtru PET Absorpcja dźwięku do projektowania wnętrz
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty absorbujące dźwięk z włókien poliestrowych
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |


