Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] mecz 64 produkty.
Wnętrze Strop Felt Akustyczne Baffle Absorbujące Dźwięk Akustyczne Płyty ścienne z włókna szklanego
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Płyty ścienne akustyczne sześciokątne z filtru poliestrowego Płyty dźwiękoodporne do biura
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
10 mm Architektoniczne Panele akustyczne Hex Panele ścienne absorbujące dźwięk
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Specjalnie zaprojektowane płyty absorbujące dźwięk z filtru poliestrowego PET
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
10mm Heksagonowy Panel Akustyczny Felt PET Panele Absorbujące Dźwięk Do Klasy W Biurach Domów
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
25mm Włókno szklane Strop montażowy Panele akustyczne Filtr chmury zawieszone Baffle dźwiękowe
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Płyty ścienne dźwiękowe z drewna premium do użytku domowego i biurowego
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |
Płyty ścienne z akustycznymi słupkami z konfigurowalną folią 240 x 60 cm
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do Ofiice Home Wall |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+włókno poliestrowe |
| Gęstość: | 21/11/13/15 mm |
Biurowe Materiały dźwiękoszczelne Gęstość tablicy Fabryka Slated Home Theatre Acoustic Wall Panel
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
Wewnętrzne drewniane panele akustyczne ze szczebelkami do biur, domów i studiów - środowisko akustyczne
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| ROZMIAR: | 2400 x 605 mm |


