Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
Wysoka gęstość sufitu, tłumienie dźwięku, absorpcja dźwięku, gruba płyta akustyczna z włókna szklanych
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Absorpcja dźwięku akustyczna sufitowa baffle zawieszone płyty sufitowe ze szklanego włókna akustyczne
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Zastosowalny dźwięk Panel akustyczny dla centrów handlowych Stwórz komfortową atmosferę Zmniejsz zakłócenia dźwiękowe
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
0.85 Średni współczynnik pochłaniania dźwięku
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Odporny na ogień, dostosowany do dźwięku, panel akustyczny, dostosowane rozwiązania
| Elastyczność: | A |
|---|---|
| Kolor: | Różne kolory |
| Materiał: | PET+MDF |
Wnętrze ściany tkanina akustyczna panel błonnik szklany dekoracyjne dźwięk absorbujące panele
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Home Theater Panel akustyczny z tkaniny 25mm / 50mm Panel akustyczny pokryty tkaniną
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Panel szklany z wełny Płyty sufitowe akustyczne Płyty sufitowe z włókna szklanego Płyty akustyczne z zawieszonego sufitu
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Doskonalenie idealnego dźwięku akustyczny panel dla profesjonalnych studiów nagraniowych i przestrzeni występów
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Ciche Komfortowe Rozwiązanie 0,9 Nrc Panel akustyczny dla zwierząt domowych
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |


