Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
Płyty akustyczne do redukcji hałasu PET dla domów kinowych
| Szeroka gama kolorów: | Wybierz jedną z wielu opcji kolorystycznych, aby dopasować lub kontrastować z wystrojem. Dzięki dost |
|---|---|
| Zrównoważony rozwój: | E0 |
| Wielkość: | niestandardowe |
Płyty akustyczne kwadratowe anulujące hałas Płyty akustyczne absorbujące dźwięk z PET
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Panel akustyczny z tkaniny o wysokiej gęstości Panel dekoracyjny do pochłaniania dźwięku do teatru w pokoju KTV
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Odporne na ogień, przyjazne dla środowiska, kwadratowe panele akustyczne, absorpcje hałasu, płyty przeciwdźwiękowe
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
Szklana wełna Włókno szklane Płytka sufitowa akustyczna Płytka akustyczna dźwiękowa
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Nowoczesny drewniany akustyczny panel ścienny z Eco PET Filtrem i Absorpcją Dźwięku
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Fabryka Materiał dobrej jakości 100% włókna poliestrowego Panel akustyczny Isolacja dźwiękowa Panel akustyczny do ściany
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Panel akustyczny z włókien poliestrowych o pojemności 12 mm
| nazwisko: | Panel akustyczny z filcu PET |
|---|---|
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
PET Wooden Veneer Lekkie panele akustyczne Panele ścienne pochłaniające dźwięk bez MDF
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny Kolor Drewna |
| Wielkość: | niestandardowe |
Nowoczesne płyty ścienne z akustycznego filtru PET Absorpcja dźwięku do projektowania wnętrz
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |


