Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
Ekologicznie przyjazne miękkie tkaniny akustyczny panel dźwięk wchłaniający do pokoju rozmowy
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Drewniane panele akustyczne z lamelami - zintegrowane rozwiązania pochłaniania dźwięku i redukcji szumów dla nowoczesnych wnętrz
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |
Panel akustyczny z włókien poliestrowych do ścian i sufitów KTV
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty dźwiękowe PET kwadratowe z recyklingu
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
Niestandardowy PET Felt Hexagon Akustyczny Panel Absorpcja dźwięku I Dekoracja ścian
| Materiał: | Włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Orzecznictwo: | ISO/SGS |
Włókno poliestrowe, okrągłe panele akustyczne, absorbujące dźwięk, dostosowane do audytorium
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Panel akustyczny z włókien poliestrowych, absorbujący dźwięk, izolacja akustyczna, panele ścienne
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
9mm / 12mm PET skasowane panele akustyczne rzeźbione do ściany domowej szkoły
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
Termotransferowe, spersonalizowane panele akustyczne PET, drukowane w wysokiej rozdzielczości, panele akustyczne, globalny łańcuch dostaw
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Dostosowany obraz: | Potrzebujesz zdjęcia w wysokiej rozdzielczości |
Eco Friendly Wood Acoustic Panels Noise Absorption for Stylish Interiors
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |


