Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels sound absorption ] mecz 337 produkty.
Panel ścienny owinięty tkaniną Płyty akustyczne z włókna szklane do profesjonalnych rozwiązań kontroli dźwięku
| Tworzywo: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200 * 600 mm, 600 * 300 mm lub inny rozmiar |
| grubość: | 25/50mm, inna grubość |
Producent na zamówienie Akustyczny panel z tkaniny, wełna poliestrowa, panele dźwiękochłonne do siłowni
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
25mm Włókno szklane Strop montażowy Panele akustyczne Filtr chmury zawieszone Baffle dźwiękowe
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Dźwiękoodchłaniające akustyczne sufitowe baffle zawieszone panele akustyczne z włókien szklanych do sufitu
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Europa Nowoczesne drewniane akustyczne panele ścienne do wchłaniania dźwięku i dekoracji wnętrz
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do Ofiice Home Wall |
|---|---|
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Techwood |
Płyty akustyczne owinięte z włókna szklanych poliestrowego
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
OEM Panel akustyczny dźwiękoszczelny Panele izolacyjne akustyczne z włókien poliestrowych PET
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 2420 * 1220 * 9/12 mm, rozmiar niestandardowy |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty akustyczne z włókien poliestrowych PET, kwadratowe, hamujące hałas, dźwiękoodporne
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Ekologiczna tkanina Panel akustyczny Tkanina poliestrowa włókna szklane wełna Do sali konferencyjnej
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Dom Wizualne Płyty dźwiękowe ze szkła w barwach Panel akustyczny Redukcja hałasu Płyty sufitowe ze szkła włóknistego
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |


