Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ customized acoustic panels pet ] mecz 368 produkty.
Absorpcja dźwięku DIY PET Akustyczny panel ścienny Isolacja dźwięku włókna poliestrowe do biura kinowego
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Wielkość: | 2420*1220/1200*600 mm, inny rozmiar |
3 Strony Fener Luxury Drew Akupanel Dźwiękoodporny Drew Slat Acoustic Wall Panels
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
DIY prostokąt i sześciokąt akustyczny panel ściany do dekoracji domu
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Zrecykling PET Panele akustyczne z filcu Płyty pochłaniające dźwięk Płyty pochłaniające ściany Płyty pochłaniające sufit
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Gęstość: | 12 mm, inna grubość |
Samoprzylepne płyty ścienne z włókien poliestrowych w kształcie sześciokąta
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Kształt: | Prostokąt/runda/sześciokąt/dostosowany |
21 mm Akupanel Moderne drewno Akustyczny panel MDF dźwiękoszczelny Hotele Salony Panel ścienny
| Kolor: | Orzech/Dąb/Inne |
|---|---|
| Wielkość: | 2400 mm x 605 mm / Dostosuj |
| Gęstość: | 21 mm/11 mm/13 mm |
Pokój spotkań Drzewo Akupanel Orzechowy Dąb Finery Farbowe Dźwiękoabsorbujące Panele drewniane
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kształt: | prostokąt |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Apartament Dekoracja domu Drewno Akupanel Akustyczne 3D Panele ścienne do izolacji akustycznej
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 * 605 mm, inny rozmiar |
Nowoczesne wnętrza akustyczne Panele ścienne Akupanel Panele ścienne przeciwdźwiękowe dla hoteli
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 * 605 mm, inny rozmiar |
Płyty akustyczne z drewna orzechowego z MDF wchłaniające dźwięk
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |


