Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ custom modern soundproofing panels ] mecz 188 produkty.
Niestandardowe nowoczesne izolacje dźwiękowe 3D Panele akustyczne do usprawnienia graficznego hotelu
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
Akupanel Niestandardowe drewniane panele izolacyjne bez wysiłku do optymalnej redukcji hałasu
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
PET drewniane akustyczne panele ścienne MDF
| Skończ.: | Fornir, melamina, PCV |
|---|---|
| Kolor: | Orzech/Dąb/Inne |
| Wielkość: | 2400/1200 * 605 mm, dostosowane |
Panel dźwiękoszczelny z drewna liniowego do ściany sufitu biurowego z szybką instalacją
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Wielkość: | 2400x600x21 mm |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
PET Hexagon Dekoracyjne płytki ścienne akustyczne Płyty akustyczne z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
60 * 60cm Custom Fit Akupanel Drewniane panele dźwiękoszczelne Prosta instalacja dla doskonałości akustycznej
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Akupanel Panele dźwiękoodporne do ścian Prosty montaż Personalizowana akustyka
| Nazwa produktu: | Drewniany panel akustyczny AKUPANEL |
|---|---|
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
| Materiał fornirowy: | Drewno, PVC |
Kolorowe płaskie, dźwiękoodporne panele akustyczne PET, ognioodporne, panele dźwiękoodporne dla studio
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Okrągłe płyty akustyczne izolacyjne z włókien poliestrowych PET podkładki akustyczne podwieszone na suficie
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Odporne na ogień zawieszone sześciokątne panele akustyczne Panele dźwiękoodporne do biura Apartament hotelowy
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |


