Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ custom modern soundproofing panels ] mecz 188 produkty.
Akustyczna PET Panel ścienny absorbujący dźwięk Panel akustyczny izolacyjny
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Wysokiej jakości 3D veneer drewna MDF Panel ścienny falowy elastyczny kręcony gięty do dekoracji akustycznej
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Standardowa wysokość: | 2400/1200/600mm, inny rozmiar |
| Gęstość: | 11/13mm, inna grubość |
Premium 3D Wooden Veneer Flexible Curved MDF Wave Panel do akustycznej dekoracji ścian
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Standardowa wysokość: | 2400/1200/600mm, inny rozmiar |
| Gęstość: | 11/13mm, inna grubość |
DIY Dekoracja ścian z włókien poliestrowych
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Płyty ścienne z drewna z akustycznym dźwiękiem z dostosowaną grubością i ochroną środowiska klasy E0
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Płyty dźwiękoodporne dźwiękoodporne akustyczne z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
OEM Panel akustyczny dźwiękoszczelny Panele izolacyjne akustyczne z włókien poliestrowych PET
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 2420 * 1220 * 9/12 mm, rozmiar niestandardowy |
| Kolor: | 36 opcji |
Nowoczesny dźwiękowy panel akustyczny PET drewniane płyty MDF warstwa ścienna dźwiękoszczelna
| Skończ.: | Fornir, melamina, PCV |
|---|---|
| Kolor: | Orzech/Dąb/Inne |
| Wielkość: | 2400/1200 * 605 mm, dostosowane |
Płyty drewniane akustyczne 3D Płyty absorbujące dźwięk
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
3D akustyczne panele ścienne, kolorystyczne, grubość 21/11/13 mm
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |


