Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ custom modern soundproofing panels ] mecz 188 produkty.
Elastyczne panele drewniane Panele akustyczne do ściany restauracji
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
PET kwadratowe panele akustyczne dźwiękoszczelne panele ścienne z filcu akustycznego do biura domowego
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Dźwiękoodświetlenie Dąb Akustyczne Panele Dekoracja ściana Wnętrze Z Współczynnikiem Absorpcji Dźwięku 0,86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Sprzedaż hurtowa artykułów dekoracyjnych China Made Polyester Fiber Soundproof Wall Boards and Wood Slat Acoustic Panels
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Płyty ścienne dźwiękoodporne z włókien poliestrowych Płyty ścienne z drewna Płyty akustyczne do dekoracji wnętrza
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Płyty ścienne dźwiękoszczelne z włókien poliestrowych Płyty dźwiękowe z drewna do dekoracji wnętrz
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Płyty akustyczne PET 9mm akustyczny heksagon do pokrycia ścian i dekoracji
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Opcje dekoracyjne: | Bogata i kolorowa tkanina dekoracyjna o różnych kolorach do wyboru |
Płytki drewniane absorbujące dźwięk z folio MDF PET Zaawansowana inżynieria akustyczna do redukcji hałasu
| Kategoria produktu: | akupanel |
|---|---|
| Przyjazne dla środowiska i solidne budynki: | Wykonane ze zrównoważonych materiałów dla długotrwałej trwałości |
| Użycie: | Izolacja akustyczna |
Płyty ścienne akustyczne PVC Finery MDF PET dźwiękoszczelne Laminate
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Płyty ścienne z włókien poliestrowych i panele akustyczne z drewna
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |


