Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ custom modern soundproofing panels ] mecz 188 produkty.
12 mm Dekoracyjne wnętrza dla zwierząt domowych Felt Polyester Włókno akustyczne Panele dźwiękoszczelne sześciokątne
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Kolor: | 36 opcji |
Wyrzeźbione PET Panele akustyczne zależne od hałasu Panele izolacyjne dźwiękowe z włókien poliestrowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
Panel akustyczny wykonany z tkaniny prostokątny Panel absorbujący dźwięk
| Kształt: | prostokąt |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Funkcja: | Wysoka absorpcja dźwięku |
Panel dźwiękoodporny z włókien poliestrowych PET
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar i kształt: | niestandardowe |
| Gęstość: | 9/12mm, inna grubość |
drewniany paneł dźwiękoszczelny wykonany z włókien poliestrowych i desek drewnianych, o działaniu dźwiękoszczelnym przekraczającym 90%.
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb/Inne kolory drewna |
| Kolor PET: | Czarny/Inne |
Drewniane panele dźwiękochłonne, które mogą być używane zarówno w sypialni, jak i w salonie
| Tworzywo: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb/Inne kolory drewna |
| Kolor PET: | Czarny/Inne |
Chiny Producent bezpośrednia hurtowa płyty ścienne z włókien poliestrowych
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Dekoracje ścienne Panele akustyczne z wzorami na zamówienie
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Nowoczesne 12-pakowe, białe, samoprzylepne panele akustyczne do biura domowego, 30*30CM, panele ścienne dźwiękochłonne do hotelu, panele piankowe dźwiękochłonne
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Służba: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Nowoczesny PET dźwiękoszczelny 3D akustyczny panel ścienny z artystycznymi kształtami
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |


