Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ custom modern soundproofing panels ] mecz 188 produkty.
Płyty drewniane akustyczne izolacja akustyczna
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Płyty akustyczne PET ścienne wysokiej gęstości Płyty tłumiące dźwięk kwadratowe
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Kolor: | 36 opcji, wybierz z naszej tabeli kolorów |
| Kształt: | Prostokąt/dostosowany |
Zastosowany 1200x600mm tkanina Panel akustyczny Absorpcja dźwięku Ognioodporny
| Kształt: | prostokąt |
|---|---|
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
| Wielkość: | 1200 * 600 mm / dostosowane |
Hotel Kino Sufit Panel akustyczny Ognioodporny Dekoracja ścian dźwiękoodporna Panele z włókna szklanych
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Wnętrza Akustyczne Akupanel Dźwiękoodświetlenie Biuro Akustyczne drewniane panele ścienne
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
9mm 12mm PET Felt Akustyczne Panele ścienne Panele dźwiękoodświetlające w pomieszczeniach kwadratowe
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420*1220 mm |
Specjalnie zaprojektowane płyty absorbujące dźwięk z filtru poliestrowego PET
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
PET Panele akustyczne absorbujące dźwięk Drukowane wnętrza dekoracyjne Panele ścienne dźwiękoszczelne
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Wielkość: | niestandardowe |
| Dostosowany obraz: | Potrzebujesz zdjęcia w wysokiej rozdzielczości |
9mm PET kwadratowe panele akustyczne dźwiękoszczelne płaszcze akustyczne do ścian
| Odporność na ogień: | Brak/B1/A1 |
|---|---|
| Cechy: | Wysoce efektywne pochłanianie dźwięku |
| Opcje dekoracyjne: | 36 kolorów |
Włókno poliestrowe Panele akustyczne Panele ścienne Dekoracja wnętrz
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |


