Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ custom modern soundproofing panels ] mecz 188 produkty.
Płyty akustyczne owinięte z włókna szklanych poliestrowego
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Dekoracyjna deska falowa 3D z drewnianą folią MDF - zakrzywiona, elastyczna i idealna do zabiegów akustycznych
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Standardowa wysokość: | 2400/1200/600mm, inny rozmiar |
| Gęstość: | 11/13mm, inna grubość |
Drewniana siatka Akupanel Autentyczna drewniana foliara wykończenia Dekoracja wnętrz Panel ścienny
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Wielkość: | 2400 * 605 mm, inny rozmiar |
| Gęstość: | 21/11/13 mm/dostosowane |
Akustyczny panel drewniany ściana PVC finery MDF PET dźwiękoszczelny laminowany do salonu salonu i studia
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Płytkowanie 100% Płytka domowa Płytka akustyczna Płytka ścienna Płytka ścienna Płytka ścienna Płytka ścienna Płytka ścienna
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
Rzeźbione, gorąco sprzedawane, dobrej jakości filcowe, dźwiękochłonne, dekoracyjne panele akustyczne PET
| Nazwa: | Rzeźbiony panel ścienny pochłaniający dźwięk zwierząt domowych |
|---|---|
| Tworzywo: | 100% włókno poliestrowe |
| Kolor: | Dostępnych 36 kolorów |
PVC Finery MDF PET Wooden Grille Akustyczny panel ścienny z światłami Różne opcje
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
21mm Fabryczny bezpośredni akupaneł i PET Filtr wspierający MDF Płytka akustyczna drewniana do dekoracji ścian
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Chiny Standardowa Fabryka Rozsądna Cena Drewniane Akustyczne Panele ścienne
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Sprzedaż hurtowa w konkurencyjnej cenie Akupanel Wooden Veneer MDF pokryty PET Wooden Slat Acoustic Panels
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |


