Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ custom modern soundproofing panels ] mecz 188 produkty.
Płyty ścienne akustyczne 3D dźwiękoodporne tkanina owinięta płytą absorbującą dźwięk z włókien szklanych
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Certyfikacja SGS MDF Akustyczny Panel Dźwiękowy ścienny Dźwiękoodświetlenie dla domowej sali konferencyjnej
| Materiał: | Fornir + MDF + PET |
|---|---|
| Kolor forniru: | Orzech/Dąb/Inne kolory drewna |
| Kolor PET: | Czarny/Inne |
Płyty akustyczne z tkaniny absorbującej hałas Płyty akustyczne dla ścian
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Miękkie dekoracyjne akustyczne panele dźwiękowe szlachetne tkaniny owinięte panele ścienne do kontroli hałasu
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Kino Hotele Tkaniny Owinięte Panele Włóknoszklane Dźwiękoodporne Dekoracyjne Panele ścienne Akustyczne
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Tkanina z miękkiej włókna szklanej Panel akustyczny Isolacja dźwiękowa ściana Tkanina redukcyjna dźwięku
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Płyty ścienne z tkaniny miękkiej, owinięte akustyczne, z włókien szklanych, płyty z tkaniny dźwiękoszczelnej
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Panel akustyczny pokryty tkaniną ognioodporną, odpowiedni do budynków użyteczności publicznej, hoteli, restauracji i placówek służby zdrowia
| Packaging Details: | Carton,Coating |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-14Days |
| Payment Terms: | T/T |
Płyty z tkaniny wchłaniającej dźwięk w kinie Płyty z tkaniny wchłaniającej dźwięk w ścianach Płyty dekoracyjne przeciwdźwiękowe
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Panel akustyczny z tkaniny o wysokiej gęstości Panel dekoracyjny do pochłaniania dźwięku do teatru w pokoju KTV
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |


