Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ custom modern soundproofing panels ] mecz 188 produkty.
Płyty ścienne drewniane Akupanel Akustyczne Płyty ścienne drewniane do absorpcji dźwięku
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Białe płyty absorbujące dźwięk z włókien szklanych Szklana wełna Płytki sufitowe akustyczne
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Podwieszone sufity akustyczne dźwiękoodwracające panele absorbujące dźwięk z włókna szklanych
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Panel szklany z wełny Płyty sufitowe akustyczne Płyty sufitowe z włókna szklanego Płyty akustyczne z zawieszonego sufitu
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
10 mm PET Płyty akustyczne drewniane z fałderem Slat Composite Acoustic Wall Panel No MDF
| Materiał: | PET + okleina drewniana |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny kolor drewna/druk |
| Wielkość: | niestandardowe |
Płyty akustyczne z drewna orzechowego z MDF w formie słupek w ścianach i suficie
| Skończ.: | Fornir, melamina, PCV |
|---|---|
| Kolor: | Orzech/Dąb/Inne |
| Wielkość: | 2400/1200 * 605 mm, dostosowane |
25mm Włókno szklane Strop montażowy Panele akustyczne Filtr chmury zawieszone Baffle dźwiękowe
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Akustyczne drewniane panele ścienne do domowych sal konferencyjnych i teatrów
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
240 X 60 Cm Płyty akustyczne z drewna Fabryka Produkcja Biuro ściana PET Absorpcja dźwięku
| Nazwa produktu: | Wood Slat Acoustic Panel do ściany Ofiice |
|---|---|
| Materiał: | Fornir+MDF+PET Bodeboard |
| Fornir: | Drewno techniczne, przecięty kolor |
Fabryka drewnianych paneli 3D stworzyła doskonały efekt dźwiękowy i arcydzieło projektowe
| Tworzywo: | PET+fornir drewniany |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny kolor drewna |
| Rozmiar: | Dostosowane |


