Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ custom modern soundproofing panels ] mecz 188 produkty.
Wysokiej gęstości akustyczna sufitowa bafra Absorpcja hałasu Panel akustyczny z włókna szklanego
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Wielkość: | 1200 * 600 / Dostosowane |
| Kolor: | niestandardowe |
Materiał PET ma doskonałe właściwości ognioodporne. Metoda montażu jest wygodna i pozwala na dostosowanie wzorów.
| Elastyczność: | A |
|---|---|
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
| Tworzywo: | PET+MDF |
PET Slat Acoustic Panels Vs AKUPANEL
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Praca: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Działalność w zakresie ochrony środowiska naturalnego
| Gęstość: | 21/11/13 mm/dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | Kolor drewna |
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
Wysokiej gęstości naturalny bambus Akupanel Absorpcja dźwięku Akustyczny panel ścienny z drewna
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Nowoczesny, ekologiczny panel ścienny PET do dekoracji hotelu, izolacja akustyczna, odporny na wilgoć do sypialni, salonu, grafika
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Służba: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Nowoczesny design panelu akustycznego PET o grubości 9 mm, pochłaniający dźwięk i odporny na pleśń do hotelu, piwnicy i garażu, rozwiązanie graficzne
| Tworzywo: | W 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| Służba: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Płyty akustyczne z drewna
| Kolor: | Naturalny Kolor Drewna |
|---|---|
| Zastosowanie: | W pomieszczeniach |
| Pakiet: | Pudełka |
Sprzedawca hurtowy Płyty akustyczne z włókien poliestrowych heksagonowych
| Materiał: | 100% włókno poliestrowe |
|---|---|
| USŁUGA: | OEM/ODM |
| Kolor: | 36 opcji |
Ekologicznie przyjazne miękkie tkaniny akustyczny panel dźwięk wchłaniający do pokoju rozmowy
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |


