Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] mecz 136 produkty.
Nowoczesne panele dźwiękochłonne 3D z płyty pilśniowej o średniej gęstości, z litego drewna, na ściany i sufity, panele dźwiękochłonne o dużych rozmiarach, używane do paneli pochłaniających dźwięk w mieszkaniach
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Rozmiar: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Panele dźwiękoszczelne Dekoracja ściana Drewno Akupanel Akustyczne panele ścienne Materiały budowlane Niestandardowe
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 2400 x 605 mm / Dostosowane |
Zrecykling PET Panele akustyczne z filcu Płyty pochłaniające dźwięk Płyty pochłaniające ściany Płyty pochłaniające sufit
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Gęstość: | 12 mm, inna grubość |
Akustyczne drewniane panele sztabkowe Custom Slat Spacing NRC>0.85 for Boutique Offices Statement Home Walls Easy DIY Installacja
| Aplikacja: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Stopień E0\E1 |
| Rozmiar: | 2400/2700/3000 x 600 mm / Dostosowane |
Płyty z tkaniny wchłaniającej dźwięk w kinie Płyty z tkaniny wchłaniającej dźwięk w ścianach Płyty dekoracyjne przeciwdźwiękowe
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
Płyty dźwiękoodporne sześciokątne w kolorze surowego drewna z folią PVC
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |


