Wszystkie produkty
-
FrederickiJesteśmy wdzięczni za współpracę i z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie większej wartości w przyszłości!
słowa kluczowe [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] mecz 136 produkty.
Sprzedaż hurtowa artykułów dekoracyjnych China Made Polyester Fiber Soundproof Wall Boards and Wood Slat Acoustic Panels
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Chiny Producent bezpośrednia hurtowa płyty ścienne z włókien poliestrowych
| Zastosowanie: | Strona główna/Sala konferencyjna/Teatr |
|---|---|
| Ochrona środowiska: | Klasa E0 |
| Wielkość: | 600*600 mm/ dostosowane |
Standardy europejskie 2440 * 1220mm Płyty ścienne dźwiękoszczelne z poliestru PET Płyty dźwiękoodporne akustyczne
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
Płyty dźwiękowe PET kwadratowe z recyklingu
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
Tkanina z miękkiej włókna szklanej Panel akustyczny Isolacja dźwiękowa ściana Tkanina redukcyjna dźwięku
| Materiał: | Włókno szklane, włókno poliestrowe |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 1200*605mm, inne rozmiary |
| Gęstość: | 25/50mm, inna grubość |
9mm 12mm PET Felt Akustyczne Panele ścienne Panele dźwiękoodświetlające w pomieszczeniach kwadratowe
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420*1220 mm |
Wysoki NRC ≥ 0,85 Panel akustyczny z poliestru do redukcji hałasu E1
| Rozmiar: | 2420*1220 mm |
|---|---|
| Grubość: | 9/12/15 mm |
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
Sześciokątny panel akustyczny CATILAN PET Panele dźwiękochłonne Wysoki współczynnik NRC 0.85 Niestandardowy kształt Klasa A i Klasa B Odporność na ogień
| Grubość: | 9/12/15 mm |
|---|---|
| Kolor: | Dostępne różne kolory |
| Typ mocowania: | Ściana lub sufit |
Płyty akustyczne z filtru biurowego do ścian i sufitów 2420x1220 mm
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |
Odporne na ogień, przyjazne dla środowiska, kwadratowe panele akustyczne, absorpcje hałasu, płyty przeciwdźwiękowe
| Materiał: | PET z recyklingu |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | Brak/Klasa A/Klasa B |
| Wielkość: | 2420 * 1220 mm, dostosowane |


